Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Sport i rekreacja » Outdoor » Lampy przenośne » MAG-LITE MAG-LED mini Maglite 2 AA latarka tytanowo-szara (SP2209H)

MAG-LITE MAG-LED mini Maglite 2 AA latarka tytanowo-szara (SP2209H)

Kolory szary
Źródło światła LED
Zasilanie 2x AA
Długość 17cm
Aktualny zakres cenowy za PLN 166,17
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

MagLite SP32096
Mag-Lite LED Mini AAA Taschenlampe bis zu 84 Lumen, 12,5 cm, inkl. 2 Micro-Batterien und Taschenclip, titan-grau, SP32096 [Energieklasse A]
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Kolory szary
Źródło światła LED
Zasilanie 2x AA
Długość 17cm
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 12.10.2007, 21:46

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.