Przejdź do zawartości

LWL Simplex Kabel, OS1, 1x SC Stecker/1x LC Stecker, 3m

Technologia
światłowód simplex
Złącza
1x SC wtyczka na 1x LC wtyczka
Wartości normy
OS1, Singlemode
drabinka
włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna
Długość
3m
Uwaga
Bezüglich Mantelfarbe i Endflächenausführung/​Schliff dane producenta.
Aktualny zakres cenowy za PLN 163,37
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Fanton S.P.A FME24267
FANTON FME24267 Bifibra 3m OS1/2 LSZH LC-SC
Aktualność ceny:

8 Produkteigenschaften

Technologia
światłowód simplex
Złącza
1x SC wtyczka na 1x LC wtyczka
Wartości normy
OS1, Singlemode
drabinka
włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna
Długość
3m
Uwaga
Bezüglich Mantelfarbe i Endflächenausführung/​Schliff dane producenta.
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
12.10.2020, 18:57

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.