Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Video, Foto i TV » Foto/Video akcesoria » Torby do aparatów i kamer » Lowepro Flipside 400 AW III plecak czarny (LP37352)

Lowepro Flipside 400 AW III plecak czarny (LP37352)

Wymiary wewnętrzne (SxWxG) 280x140x410mm
Waga 1.70kg
Aktualny zakres cenowy za PLN 893,73
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Lowepro LP37352-PWW
Lowepro Flipside BP 400 AW III Kamerarucksack für spiegellose/DSLR-Kameras - dunkelgrau - rückwärtiger und seitlicher Zugang - Fachteiler anpassbar - für spiegellose Kameras wie Sony 7 - LP37352-PWW
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Wymiary wewnętrzne (SxWxG) 280x140x410mm
Waga 1.70kg
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 06.04.2021, 11:49
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.