Przejdź do zawartości

LevelOne FVT-1106, RJ-45, SC-Duplex SM 120km (54072603)

Typ LAN-Konwertery
Budowa 1x zewn. przewodowe, samodzielny
Podłączenie brak
Złącze 1x RJ-45, 1x SC-Duplex
Szybkość transmisji 1x RJ-45 (10/​100Base-T), 1x SC-Duplex (100Base-SX 1550nm SM 120km)
Zasilanie brak zasilania pasywnego, złącze sieciowe (1x wtyk rurkowy 5V), zewnętrzny zasilacz niezbędny i inkludiert
Wymiary 71x26x94mm (SxWxG)
Waga 200g
Kompatybilność uniwersalny
Cechy szczególne obudowa metalowa, zewnętrzny zasilacz, rozszerzony zakres pracy (Temperatura: 0°C do 55°C)
Aktualny zakres cenowy PLN 918,99 do PLN 952,07
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 5-6 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
LevelOne FVT-1106
LevelOne FVT-1106 - fibre media converter - 10Mb LAN 100Mb LAN
(Art# 2771384) Światłowodowy konwerter mediów, 100Mb LAN, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, RJ-45 / SC pojedynczy-tryb, do 120 km, 1310 nm
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

LevelOne 54072603
LevelOne Media Konverter FVT-1106 RJ45>SC SM 120km
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 12

Wyślij wiadomość
Typ LAN-Konwertery
Budowa 1x zewn. przewodowe, samodzielny
Podłączenie brak
Złącze 1x RJ-45, 1x SC-Duplex
Szybkość transmisji 1x RJ-45 (10/​100Base-T), 1x SC-Duplex (100Base-SX 1550nm SM 120km)
Zasilanie brak zasilania pasywnego, złącze sieciowe (1x wtyk rurkowy 5V), zewnętrzny zasilacz niezbędny i inkludiert
Wymiary 71x26x94mm (SxWxG)
Waga 200g
Kompatybilność uniwersalny
Cechy szczególne obudowa metalowa, zewnętrzny zasilacz, rozszerzony zakres pracy (Temperatura: 0°C do 55°C)
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 28.09.2021, 14:48

Dokumenty - 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.