Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Adaptery i huby » Level One FNC-0104FX, SC-Duplex, PCI 2.1

Level One FNC-0104FX, SC-Duplex, PCI 2.1

Aktualny zakres cenowy
PLN 406,00
Historia ceny
Brak ofert dla tego produktu od w sklepach z Polski.

W wyświetlonej historii ceny brane są pod uwagę tylko dane z tego kraju.

Brak danych o historii cen dla sklepów z Polski.
Ostatnia aktualizacja ceny:

1 oferta

Sposób dostawy



Sklepy z

Dostępność

Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / koszty wysyłki**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 406,00
MasterCard
[PL]
Proshop.pl
Zamów teraz, czas dostawy 4-5 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
LevelOne 504170
LevelOne Netkort 100MB SC-FIBER FX
(Art# 2000251)
Aktualność ceny:
Zgłoś błądZgłoś błąd

Właściwości produktu - 11

Typ adapter LAN
Budowa 1x karta PCI (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie)
Podłączenie 1x PCI 2.1
Złącze 1x SC-Duplex
Przekaz 1x SC-Duplex (100Base-FX 1310nm 62.5/​125µm MM OM1 2km, 100Base-FX 1310nm 50/​125µm MM 2km)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Wymiary 53x120x17mm (SxWxG)
Waga 53g
Kompatybilność uniwersalny
Cechy szczególne VLAN, Wake on LAN, PXE-Bootrom
Uwaga dostępne różne wersje.
W porównaniu od 24.01.2003, 14:27

Dokumenty - 4

polski Dane techniczne Stan: 15.05.2018 .pdf [402.07 KB]
angielski Dane techniczne Stan: 15.05.2018 .pdf [307.11 KB]
angielski Instrukcja obsługi Stan: 15.05.2018 .pdf [303.40 KB]
niemiecki Dane techniczne Stan: 15.05.2018 .pdf [307.24 KB]
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "koszty wysyłki": Wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Do góry
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2020 Preisvergleich Internet Services AG