Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Dom i wnętrze » Sztućce i naczynia » inne » Leifheit Combi Eierschneider (03121)

Leifheit Combi Eierschneider (03121)

Materiał tworzywo sztuczne
Kolor biały, czerwony
Aktualny zakres cenowy za PLN 52,11
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Leifheit 03121
Leifheit Eierschneider Combi ComfortLine-Serie mit 3 Funktionen, Champignonschneider schneidet sauber und exakt, Küchenhelfer zum Schneiden von Eiern, Pellkartoffeln, rostfreier Schneidedraht, weiß
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor biały, czerwony
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 06.08.2021, 08:45

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.