Przejdź do zawartości

Lancôme Nutrix Creme, 125ml

Typ
krem
Typ skóry
skóra bardzo sucha
Zawartość
125ml
Aktualny zakres cenowy PLN 325,87 do PLN 343,99
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Aktualnie niedostępne. Pracujemy nad tym aby jak najszybciej móc dostarczyć. Prosimy zamówić i poczekać na nasze powiadomienie przez E-Mail'a jak będzie znów dostępne.
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Lancome KL18323
Lancome Nutrix Reichhaltige Creme, 125ml
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 8-9 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Lancome C-LA-304-02
Lancome Nutrix Nourishing And Soothing Rich Cream
(Art# 3061292) The very first Lancôme face cream that women have chosen and trusted since 1936. A tradition of intense hydration and rich nourishment for the face, proven to soften and soothe the tightness and discomfort of very dry, sensitive or fragile skin. Skin is left with a unique feeling of suppleness, comfort and radiance.A unique reverse emulsion process that encapsulates the natural fatty acid closest to human skin into a nourishing balm to naturally complement, restore and protect th...
Aktualność ceny:

5 Produkteigenschaften

Wyślij wiadomość
Typ
krem
Typ skóry
skóra bardzo sucha
Zawartość
125ml
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
10.09.2014, 17:34

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.