Przejdź do zawartości

Krups GVX242 ProEdition

Kolor stal szlachetna
Młynek 17-stopniowy młynek
pojemność kawa w ziarnach 200g
Wyposażenie regulacja ilości mielonej kawy
Moc 100W
Aktualny zakres cenowy za PLN 255,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
Na stanie - czas dostawy 3-6 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Krups GVX2.42
Krups Młynek do kawy GVX242
(Art# 2415790) Ten młynek do kawy zapewnia doskonałe rezultaty przy każdym sposobie parzenia - ciesz się intensywnym smakiem świeżo zmielonej kawy. Ten elektryczny młynek do kawy ma 17 różnych poziomów co pozwala ustawić idealny stopień mielenia dla pożądanego sposobu parzenia kawy. Dzięki przełącznikowi wyboru filiżanek na młynku do kawy można ustawić dokładną ilość kawy jakiej po...
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Kolor stal szlachetna
Młynek 17-stopniowy młynek
pojemność kawa w ziarnach 200g
Wyposażenie regulacja ilości mielonej kawy
Moc 100W
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 11.01.2005, 11:20

Dokument - 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.