Przejdź do zawartości

Kompatibler Druckkopf mit Tinte zu HP 50 gelb

Typ
głowica drukująca z tuszem
Kolor
żółty
Pojemność
42ml
Modele
DesignJet 250C, DesignJet 650C
Aktualny zakres cenowy za PLN 137,21
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Peach PI300-497
Peach H40/44/50 Doppelpack Druckköpfe 2 x gelb ersetzt HP No. 50 y*2, 51650YE*2 für z.B. HP DesignJet 250 C, HP DesignJet 650 C, HP DesignJet 650 C Plus, HP DesignJet 650 C-D, HP DesignJet 650 C-E
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Typ
głowica drukująca z tuszem
Kolor
żółty
Pojemność
42ml
Modele
DesignJet 250C, DesignJet 650C
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
01.01.2002, 00:00

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.