Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Materiały eksploatacyjne » Papier i folie » Kodak Instant Print 2.1x3.4", 30 arkuszy (ICRG-230)

Kodak Instant Print 2.1x3.4", 30 arkuszy (ICRG-230)

Typ papier foto (ZINK)
Format 2.1x3.4"
Kolor biały
Ilość w opakowaniu 6x 10 arkuszy
Aktualny zakres cenowy za PLN 47,50
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

KODAK ICRG-230
KODAK New Ink Ribbon Paper "30 Photo Cartridge" Fotopapier, für Mini-Fotodrucker, Shot Combo, Weiß, Sublimationsdrucker, Thermosublimation
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Typ papier foto (ZINK)
Format 2.1x3.4"
Kolor biały
Ilość w opakowaniu 6x 10 arkuszy
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 10.12.2020, 11:53
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.