Przejdź do zawartości

Kenwood KAT20.000GY sitko i przecierak do wyrobu puree

AW20010040
Pasuje do
Kenwood
Aktualny zakres cenowy PLN 437,17 do PLN 675,21
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Kenwood KAT20.000GY
Kenwood Sieb und Passieraufsatz KAT20.000GY, Zubehör für Kenwood Küchenmaschinen, zum Passieren von Obst, Gemüse und Trockenprodukten, Spülmaschinenfest, Grau
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Kenwood Sieb und Passieraufsatz KAT20.000GY, Zubehör für Kenwood Küchenmaschinen, zum Passieren von Obst, Gemüse und Trockenprodukten, Spülmaschinenfest, Grau & Teigwareneinsatz Spaghetti A 910006 (Bundle)
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Kenwood Sieb und Passieraufsatz KAT20.000GY, Zubehör für Kenwood Küchenmaschinen, zum Passieren von Obst, Gemüse und Trockenprodukten, Spülmaschinenfest, Grau & AT312 Zitruspresse (Bundle)
Aktualność ceny:

3 Produkteigenschaften

Pasuje do
Kenwood
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
24.11.2022, 10:12

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.