Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Notebooki » Folie ochronne » Kensington MagPro Privacy filtr do 12.5" Notebooki (K58350WW)

Kensington MagPro Privacy filtr do 12.5" Notebooki (K58350WW)

Typ folia ochronna
Kompatybilność 12.5"
pole widzenia 60°
Cechy szczególne magnetyczny, redukcja pasma niebieskiego (22%), powłoka przeciwodblaskowa
Gwarancja jeden rok
Aktualny zakres cenowy za PLN 257,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 7-8 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Kensington K58350WW
Kensington Magnetyczny filtr prywatyzujący MagPro do laptopa, 12,5" (16:9)
(Art# 2873324) Ochrona poufnych informacji zaczyna się na ekranach urządzeń, z których korzystasz..Łatwe i szybkie zakładanie i zdejmowanie filtra prywatyzującego dzięki opatentowanej konstrukcji z wąskim paskiem magnetycznym.Laptopa można zamknąć, przechodząc w tryb uśpienia, bez konieczności zdejmowania filtra prywatyzującego..Zapewnia pełną widoczność ekranu, dzięki czemu jest doskonałym ...
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Typ folia ochronna
Kompatybilność 12.5"
pole widzenia 60°
Cechy szczególne magnetyczny, redukcja pasma niebieskiego (22%), powłoka przeciwodblaskowa
Gwarancja jeden rok
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 06.07.2021, 12:34

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.