Przejdź do zawartości

Kensington żelowa podkładka pod nadgarstek czarny

62385
Typ
podkładka pod nadgarstek
Kolor
niebieski lub czarny
Aktualny zakres cenowy za PLN 76,42
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Kensington 6011011
Kensington 6011011 Tastatur Handgelenkstütze, Ergonomische Duo-Gel-Handgelenkstütze, geeignet für ganze Gaming-Tastaturen für Komfort am Computer, Laptop, Büro, PC, Zuhause, schwarz, 62385
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Typ
podkładka pod nadgarstek
Kolor
niebieski lub czarny
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
30.05.2007, 12:25

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.