Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Sport i rekreacja » Sporty z piłką » Rakietki do tenisa stołowego » Joola rakietka do tenisa stołowego Profi

Joola rakietka do tenisa stołowego Profi

Wypustki wewnętrzne
Okładzina bez linii
Fornir 5-krotny
Typ uchwytu prosty
Waga 155g
Aktualny zakres cenowy PLN 46,05 do PLN 199,54
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

JOOLA Tischtennisschläger Profi Tischtennis-Schläger Ideal für Einsteiger-5fach verleimtes Spezialsperrholz, Mehrfarbig, 1,2 MM Schwamm (mehrfarbig)
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

JOOLA Tischtennisschläger Spider mit ITTF zugelassenen 2,00 MM Infinity Belägen - Profi Tischtennis-Schläger (Schwarz/Rot)
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Dostępny od 4. lipiec 2021
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

JOOLA TT-Schläger Competition ITTF Zulassung für Profi Wettkampf Spieler-5fach verleimtes Holzfurnier Koto|Linde|Kiri, Gold, 2,0 MM Schwamm
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Wypustki wewnętrzne
Okładzina bez linii
Fornir 5-krotny
Typ uchwytu prosty
Waga 155g
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 21.11.2006, 12:24
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.