Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Przewody i akcesoria » Przewody USB » Jabra PanaCast USB Cable, USB-A 2.0 [wtyczka] na USB-C 2.0 [wtyczka], 5.0m (14202-11)

Jabra PanaCast USB Cable, USB-A 2.0 [wtyczka] na USB-C 2.0 [wtyczka], 5.0m (14202-11)

Typ przewód
Złącza USB-A, USB-C
Długość kabla 5,0 m
Kolor czarny
Notacja USB Link
Aktualny zakres cenowy za PLN 198,46
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Jabra 14202-11
Jabra PanaCast 50 USB-C-auf-USB-A-Kabel, 5 m USB-Kabel 2.0 für den Anschluss der PanaCast 50 Videobar an den Computer USB-Typ-A-Kabel mit einfachem Plug & Play 14202-11
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Typ przewód
Złącza USB-A, USB-C
Długość kabla 5,0 m
Kolor czarny
Notacja USB Link
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 23.06.2021, 09:04

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.