Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Adaptery i huby » Intel X520 10G LAN-Transceivery, LC-Duplex MM 300m, SFP+ (E10GSFPSR)

Intel X520 10G LAN-Transceivery, LC-Duplex MM 300m, SFP+ (E10GSFPSR)

Typ LAN-Transceivery
Budowa 1x transceiver
Podłączenie 1x SFP+
Złącze 1x LC-Duplex (10Gb/​s, moc nadajnika -5 do -1dBm, czułość odbiornika min. -11.1dBm, VCSEL Laser)
Przekaz 1x LC-Duplex (10GBase-SR 850nm 50/​125µm MM OM3 300m, 10GBase-SR 850nm 62.5/​125µm MM OM1 33m)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Kompatybilność różne modele (Intel)
Aktualny zakres cenowy PLN 433,48 do PLN 844,99
Historia ceny
Brak ofert dla tego produktu od w sklepach z Polski.

W wyświetlonej historii ceny brane są pod uwagę tylko dane z tego kraju.

Brak danych o historii cen dla sklepów z Polski.

Oferty - 5

Ostatnia aktualizacja ceny:

Sposób dostawy



Sklepy z

Dostępność

Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / koszty wysyłki**
Nazwa produktu w sklepie
Wysyłka w ciągu 9 dni roboczych
Przelew, pobranie, karta kredytowa, PayPal, Sofort od PLN 34,46.


Wysyłka do pozostałych krajów po uzgodnieniu.
Odbiór możliwy (PL-40-600 Katowice)
Intel E10GSFPSR
Intel Moduł optyczny SFP+ SR E10GSFPSR
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
Zamów teraz, czas dostawy 5-6 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Intel E10GSFPSR
Intel E10GFSPSR Serveradapter op
(Art# 2197739)
Aktualność ceny:
Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w 48 godzin
Przelew, karta kredytowa PLN 15,-.
Pobranie PLN 35,-.

Odbiór możliwy (PL-43-502 Czechowice-Dziedzice)
Intel E10GSFPSR
Intel Dual Rate Ethernet SFP+ SR Optics Module
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Wysyłka gotowa w 1 do 2 dni
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Intel E10GSFPSR
Intel E10GSFPSR Ethernet SFP + SR Optische Retail Unit
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Intel E10GSFPSR903239
Net Acc Transceiver Sfp+/E10GsFPSr 903239 Intel
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 9

Wyślij wiadomość
Typ LAN-Transceivery
Budowa 1x transceiver
Podłączenie 1x SFP+
Złącze 1x LC-Duplex (10Gb/​s, moc nadajnika -5 do -1dBm, czułość odbiornika min. -11.1dBm, VCSEL Laser)
Przekaz 1x LC-Duplex (10GBase-SR 850nm 50/​125µm MM OM3 300m, 10GBase-SR 850nm 62.5/​125µm MM OM1 33m)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Kompatybilność różne modele (Intel)
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 10.09.2009, 15:00

Dokument - 1

Do góry
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "koszty wysyłki": Wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2021 Preisvergleich Internet Services AG