Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Adaptery i huby » Intel I350-F4, 4x LC-Duplex, PCIe 2.1 x4, bulk (I350F4BLK)

Intel I350-F4, 4x LC-Duplex, PCIe 2.1 x4, bulk (I350F4BLK)

Typ adapter LAN
Budowa 1x PCIe karta (full height osłona)
Podłączenie 1x PCIe 2.1 x4
Złącze 4x LC-Duplex
Przekaz 4x LC-Duplex (1000Base-SX 62.5/​125µm MM OM1 275m, 1000Base-SX 50/​125µm MM OM2 550m)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Chipset Intel I350 (adapter LAN, LC-Duplex)
Wymiary 135x111mm (SxW, bez zaślepki)
Kompatybilność uniwersalny
Cechy szczególne VLAN, Wake on LAN, iSCSI, Intel VT-c, SR-IOV, PXE-Bootrom 2.1
Aktualny zakres cenowy za PLN 5183,00
Historia ceny
Brak ofert dla tego produktu od w sklepach z Polski.

W wyświetlonej historii ceny brane są pod uwagę tylko dane z tego kraju.

Brak danych o historii cen dla sklepów z Polski.
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 5183,00
MasterCard
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 5-6 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Intel I350F4BLK
Intel Ethernet Server Adapter I350-F4 -
(Art# 2352658) Adapter sieciowy, PCIe 2.0 x4, 1000Base-SX x 4
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 12

Wyślij wiadomość
Typ adapter LAN
Budowa 1x PCIe karta (full height osłona)
Podłączenie 1x PCIe 2.1 x4
Złącze 4x LC-Duplex
Przekaz 4x LC-Duplex (1000Base-SX 62.5/​125µm MM OM1 275m, 1000Base-SX 50/​125µm MM OM2 550m)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Chipset Intel I350 (adapter LAN, LC-Duplex)
Wymiary 135x111mm (SxW, bez zaślepki)
Kompatybilność uniwersalny
Cechy szczególne VLAN, Wake on LAN, iSCSI, Intel VT-c, SR-IOV, PXE-Bootrom 2.1
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 02.01.2012, 07:43

Dokumenty - 2

Do góry
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2021 Preisvergleich Internet Services AG