Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Przewody i akcesoria » Inne przewody » InLine przewód sieciowy, kontakt ochronny łamany na Wtyczka zasilania C13, 0.3m (16647F)

InLine przewód sieciowy, kontakt ochronny łamany na Wtyczka zasilania C13, 0.3m (16647F)

Złącza wtyczka niemiecka na C13 gniazdko
Kolor czarny
Długość 0.3m
Aktualny zakres cenowy za PLN 21,97
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

InLine 16647F
InLine 16647F Netzkabel, Schutzkontakt gewinkelt auf Kaltgerätestecker C13, 0,3m
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Złącza wtyczka niemiecka na C13 gniazdko
Kolor czarny
Długość 0.3m
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 05.05.2021, 07:28
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.