Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Zasilacze i UPS » Przewody zasilające » InLine 4/8-Pin ATX12V kabel przedłużający, 300mm, sleeved czarny/biały (26630A)

InLine 4/8-Pin ATX12V kabel przedłużający, 300mm, sleeved czarny/biały (26630A)

Typ przedłużenie (z powłoką)
Aktualny zakres cenowy za PLN 42,65
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

InLine 26630A
InLine Strom Verlängerung intern, 2x4pol Stecker zu 8pol Buchse, Mainboard, 0,3m
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ przedłużenie (z powłoką)
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 05.05.2021, 07:42
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.