Przejdź do zawartości

HP głowica drukująca z tuszem 123 czarny (F6V17AE)

Typ głowica drukująca z tuszem
Kolor czarny
Pojemność 120 stron
Modele HP DeskJet 2130, 3630
Aktualny zakres cenowy za PLN 112,21
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

HP F6V17AE
HP 123 black ink cartridge Tintenpatrone für Tintenstrahldrucker (schwarz, Standard, Deskjet 1110, Deskjet 2130 AIO, Deskjet 2132 2134 AIO, Deskjet AIO, Deskjet 3630 AIO, Officejet 3830, Tintenstrahl)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Typ głowica drukująca z tuszem
Kolor czarny
Pojemność 120 stron
Modele HP DeskJet 2130, 3630
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 12.05.2016, 13:10

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.