Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Materiały eksploatacyjne » Tusze i żele » HP głowica drukująca 85 żółty (C9422A)

HP głowica drukująca 85 żółty (C9422A)

Typ głowica drukująca
Kolor żółty
Modele DesignJet 30/​130
Aktualny zakres cenowy PLN 253,45 do PLN 347,77
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

HP C9422A
HP 85 Gelb Druckkopf
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

HP C9422A
HP DesignJet Druckkopf 85 gelb - Druckkopf (HP Designjet 30, 90, 130, Tintenstrahldrucker, gelb, C9422A, 110 mm, 25,9 mm)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Typ głowica drukująca
Kolor żółty
Modele DesignJet 30/​130
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 17.05.2004, 20:25
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.