Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Video, Foto i TV » Foto/Video akcesoria » Filtry » Hoya korekcja barw jasnoniebieska 82B KB3 HMC 67mm (Y5KE82B067)

Hoya korekcja barw jasnoniebieska 82B KB3 HMC 67mm (Y5KE82B067)

Rodzaj filtra korekcja barw niebieska
Rozmiar 67mm
Aktualny zakres cenowy za PLN 164,27
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Hoya Y5KE82B067
Hoya HMC KB 3 (82B) Filter 67mm
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Rodzaj filtra korekcja barw niebieska
Rozmiar 67mm
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 04.05.2004, 12:18

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.