Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Budowa i ogród » Domotyka i bezpieczeństwo » Inne akcesoria » Honeywell evohome rozszerzenie, akcesoria (HCS80)

Honeywell evohome rozszerzenie, akcesoria (HCS80)

Typ akcesoria
standardowy szyna bezprzewodowa 868MHz
Topologia gwiazda
Aktualny zakres cenowy za PLN 390,66
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Honeywell HCS80
Honeywell Home evohome Erweiterungsmodul für Fußbodenregler HCE80 von 5 auf 8 Zonen, HCS80
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Typ akcesoria
standardowy szyna bezprzewodowa 868MHz
Topologia gwiazda
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 18.02.2015, 10:13
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.