Przejdź do zawartości

Hasbro Transformers Bumblebee Cyberverse Adventures Ultimate Volcanicus (F2748)

Zalecenia wiekowe od 6 lat
Typ figurka
Materiał tworzywo sztuczne
Aktualny zakres cenowy PLN 213,91 do PLN 248,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

TRANSFORMERS CYBERVERSE Ultimate S4 VOLCANICUS
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 9-10 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Hasbro F2748ES0
Hasbro Transformers - Bumblebee Cyberverse Adventures Ultimate Volcanicus
(Art# 3022235) The war between heroic Autobots and evil Decepticons continues on the Bumblebee Cyberverse Adventures animated series! As a powerful new threat targets Cybertron, it is up to Grimlock and his new friends, the Dinobots, to unite and save the planet! Discover the unique powers and skills of each Bumblebee Cyberverse Adventures character, and see how those powers will be used to defend Cybertron... or threaten it. Volcanicus harnesses the power of pure energy for an Energon Armor-Up...
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Zalecenia wiekowe od 6 lat
Typ figurka
Materiał tworzywo sztuczne
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 12.10.2021, 09:00

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.