Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Dyski twarde i SSD » Akcesoria » Hama Black Bird torba na zewnętrzny dysk twardy 2.5", czarna (84127)

Hama Black Bird torba na zewnętrzny dysk twardy 2.5", czarna (84127)

Typ torba
Aktualny zakres cenowy za PLN 33,23
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Hama 00084127
Hama externe Festplattentasche "Black Bird" 2,5 Zoll, Case für 2,5 Zoll Festplatten und SSD, integriertes Kabelfach (Innenmaße: 9 x 15 x 3 cm), schwarz
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ torba
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 04.02.2008, 09:23

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.