Przejdź do zawartości

Good Connections LWL Duplex Kabel, OM4, 2x ST Stecker/2x ST Stecker, 2m

LW-802ST4
Technologia
światłowód Duplex
Złącza
2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka
Wartości normy
OM4, Multimode
osłona
2x2mm średnica zewnętrzna
drabinka
włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna
Kolor
fioletowy
Długość
2m
Cechy szczególne
bez halogenu, niskodymny przy spaleniu
Uwaga
Das przewód Kabelmeister SO-32867 jest identyczna budowa do przewód Good Connections LW-802ST4.
Aktualny zakres cenowy za PLN 84,04
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Good Connections LW-802ST4
Patchkabel LWL Duplex OM4 (Multimode, 50/125) ST/ST, 2m, Good Connections
Aktualność ceny:

11 Produkteigenschaften

Wyślij wiadomość
Technologia
światłowód Duplex
Złącza
2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka
Wartości normy
OM4, Multimode
osłona
2x2mm średnica zewnętrzna
drabinka
włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, 125µm średnica zewnętrzna
Kolor
fioletowy
Długość
2m
Cechy szczególne
bez halogenu, niskodymny przy spaleniu
Uwaga
Das przewód Kabelmeister SO-32867 jest identyczna budowa do przewód Good Connections LW-802ST4.
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
25.05.2020, 19:46

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.