Przejdź do zawartości

Goal Zero Nomad 50 panel słoneczny (11920)

Typ
panel słoneczny
Złącza Output
USB, solar-Złącze 8mm
Moc Output
50W
Wymiary
134.6x43.2x3.8cm
Waga
3.10kg
Aktualny zakres cenowy za PLN 1199,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 1199,00
MasterCard
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 9-10 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Goal Zero 11920
Goal Zero Nomad 50 Solar Panel
(Art# 2863720) Built tough for mobile base camps and off-grid adventures, the Nomad 50 is perfect for longer trips when you need more power without sacrificing packability. The versatile four-panel design makes it easy to unfold and collect solar power while stationary, then quickly pack away in tight spaces in your vehicle while traveling. Pair with a Yeti Power Station to keep laptops charged, run portable fridges, and power essential electronics. Solar panel (USB, DC jack 8.0 mm)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Typ
panel słoneczny
Złącza Output
USB, solar-Złącze 8mm
Moc Output
50W
Wymiary
134.6x43.2x3.8cm
Waga
3.10kg
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
01.04.2021, 11:02

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.