Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Budowa i ogród » Narzędzia ręczne » Szczypce tnące i nożyce » Gedore 8314-160 JC obcinarka (6743380)

Gedore 8314-160 JC obcinarka (6743380)

Główka chromowany
Uchwyt osłona wielokomponentowa, niebieski, czarny
Zakres cięcia drut 1.6mm
Długość całkowita 160mm
Aktualny zakres cenowy za PLN 107,60
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

GEDORE 6743380
GEDORE Seitenschneider für mittelharten Draht bis 1,6 mm, schwedisch, Antirutsch-Griff, gehärtet, Länge 160 mm, 8314-160 JC
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Główka chromowany
Uchwyt osłona wielokomponentowa, niebieski, czarny
Zakres cięcia drut 1.6mm
Długość całkowita 160mm
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 26.03.2020, 10:49

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.