Przejdź do zawartości

Gastroback 40971 Home Culture blender

Moc 600W
Kolor stal szlachetna
Regulacja prędkości zmienny
stopka mieszająca stal szlachetna
Nóż stal szlachetna
Akcesoria pojemnik do miksowania
Aktualny zakres cenowy za PLN 171,74
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

GASTROBACK 40971
Gastroback 40971 Home Culture (600 Watt) INOX-Touch-Oberfläche, ergonomisches Design, Variable Geschwindigkeit, Mixstab und Messer aus Edelstahl, inklusive 1 Liter Spezial-Mixbehälter, 18/8, Metallic
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 8

Wyślij wiadomość
Moc 600W
Kolor stal szlachetna
Regulacja prędkości zmienny
stopka mieszająca stal szlachetna
Nóż stal szlachetna
Akcesoria pojemnik do miksowania
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 12.04.2007, 11:10

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.