Przejdź do zawartości

Gardena wieszak naścienny węża mocowanie węża do ściany (238)

Długość węża max. 35m (13mm, 1/2")
Zawartość opakowania bez węża
Aktualny zakres cenowy za PLN 60,10
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Gardena G238-20
Gardena System-Schlauchboy: Gartenschlauch-Halterung für die Wand, platzsparende Aufbewahrung für Gartenschlauch, mit Halterungen für Spritzen, Brausen und anderen Gardena Systemteilen (238-20)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Długość węża max. 35m (13mm, 1/2")
Zawartość opakowania bez węża
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 24.01.2005, 10:57

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.