Przejdź do zawartości

Gardena wąż zraszający dętka 100m (1987)

Długość 100m
Aktualny zakres cenowy PLN 948,00 do PLN 1150,57
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 8-9 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Gardena 1987-22
Gardena Wąż nawadniający
(Art# 2595937) GARDENA wąż nawadniający jest szczególnie dobrze dostosowany do precyzyjnego i oszczędnego podlewania roślin rosnących w rzędach ponieważ spełnia swoje zadanie nawet przy niskim ciśnieniu. Wąż nawadniający jest sprzedawany na metry więc istnieje możliwość zakupienia węża o niestandardowej długości. Zwój 100 m.
Aktualność ceny:
PLN 1150,57
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Gardena G1987-22
Gardena Perl-Regner Schlauch: Schlauch-Erweiterung für bestehende Leitungen, wassersparender Regner für Bewässerung von Pflanzenreihen und Beeten, Wasserersparnis bis 70 Prozent, 100 m (1987-22) [Energieklasse B]
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Długość 100m
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 25.05.2007, 11:53

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.