Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Budowa i ogród » Pozostałe artykuły budowlane » inne » Gardena Trio prysznic ogrodowy (960)

Gardena Trio prysznic ogrodowy (960)

Typ zimna woda
Forma strumienia wody strumień rozproszony, mgiełka
Aktualny zakres cenowy PLN 208,47 do PLN 234,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Gardena G960-20
Gardena Gartendusche trio: Dusche mit 2 Strahlarten (Brausestrahl/Sprühnebel), Wassermenge regulierbar, abnehmbarer Brausekopf mit 1.3 m Verbindungsschlauch, Dreibein-Stativ, Höhenverstellung (960-20)
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 8-9 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Gardena 960-20
Gardena Garden Shower trio - 960-20
(Art# 2563667) Garden shower
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Typ zimna woda
Forma strumienia wody strumień rozproszony, mgiełka
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 24.01.2005, 10:57
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.