Przejdź do zawartości

Gardena EVC1000 wertykulator elektryczny (4068)

Moc 1000W
Szerokość robocza 30cm
Głębokość robocza 3 stopni, ustawiany
Zalecana powierzchnia trawy do 600m²
Głośność 94dB(A)
Waga 10.50kg
Aktualny zakres cenowy za PLN 679,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
Na stanie - czas dostawy 3-4 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Gardena 4068-20
Gardena Elektryczny wertykulator EVC 1000
(Art# 2565544) Za pomocą GARDENA elektrycznegi wertykulatora EVC 1000 można wygodnie usuwać mech darń i chwasty znacznie poprawiając tym samym wchłanianie powietrza wody i substancji odżywczych przez trawę. Ostre przesunięte zęby ze specjalnie hartowanej ocynkowanej stali wnikają w trawnik na głębokość liczoną w milimetrach i usuwają niepożądaną darń...
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 8

Wyślij wiadomość
Moc 1000W
Szerokość robocza 30cm
Głębokość robocza 3 stopni, ustawiany
Zalecana powierzchnia trawy do 600m²
Głośność 94dB(A)
Waga 10.50kg
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 22.06.2006, 14:28

Dokument - 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.