Przejdź do zawartości

Gardena Cleansystem trzonek przepływowy 150 (5550)

Pasuje do Gardena Cleansystem
Aktualny zakres cenowy PLN 118,34 do PLN 137,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Gardena 05550-20
Gardena Wasserstiel, 150 cm: Wasserführender Stiel für Gardena Cleansystem-Anschlussgeräte, isolierender Griff, stufenlos regulierbar (5550-20)
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 5-6 dni, (oczekiwany w naszym magazynie 21-10-2021)
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Gardena 5550
Gardena Trzonek przepływowy 150
(Art# 2565448) GARDENA trzonek przepływowy 150 służy do indywidualnego zgodnego z wymaganiami przedłużania wszystkich narzędzi przyłączeniowych Original GARDENA Cleansystem. Ma 150 cm długości i jest wykonany z wysokiej jakości aluminium dzięki czemu jest lekki i wytrzymały. Proste pewne i bezpieczne mocowanie śrubowe umożliwia łatwe podłączanie do trzonka...
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Pasuje do Gardena Cleansystem
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 05.04.2004, 12:14

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.