Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Napędy wymienne » inne » Freecom 22767

Freecom 22767

Typ napęd
Budowa zewn., Case
Interfejs USB-A 2.0
Formaty kart dyskietka
Dodatkowe złącza brak
Aktualny zakres cenowy za PLN 162,75
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Freecom 22767
FREECOM Diskettenlaufwerk extern I externes 3,5-Zoll-USB-Laufwerk für Disketten I USB-2.0 I 1,44 MB I tragbares und ultrakleines Floppy Disk-Laufwerk I Plug & Play I PC und MAC I schwarz
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Typ napęd
Budowa zewn., Case
Interfejs USB-A 2.0
Formaty kart dyskietka
Dodatkowe złącza brak
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 06.10.2004, 08:50
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.