Przejdź do zawartości

Franzis Porsche 911 Turbo Adventskalender 2021

Zalecenia wiekowe
od 14 lat
Aktualny zakres cenowy za PLN 307,77
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Franzis 55109-2
FRANZIS 55109 - Porsche 911 Turbo Adventskalender 2021 lightgrün - in 24 Schritten zum Porsche 911 Turbo unterm Weihnachtsbaum, Fahrzeugbausatz 1:43, integriertes Soundmodul, empfohlen ab 14 Jahren
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Zalecenia wiekowe
od 14 lat
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
20.09.2021, 10:15

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.