Przejdź do zawartości

Floragard Schildkrötensubstrat 50l

Typ
ziemia
Aktualny zakres cenowy PLN 87,40 do PLN 169,93
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Floragard 116700
Floragard Schildkrötensubstrat 50l - natürliche Einstreu ohne Dünger - für Landschildkröten u. andere Reptilien - für Frühbeet, Überwinterung und für Terrarien
Grundpreis: PLN 1,69 / l
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Floragard Floraton 3 Aussaaterde - 70 L - Schildkrötenerde - Einstreu für Schildkröten u. andere Reptilien & Schildkrötensubstrat 50l - natürliche Einstreu ohne Dünger - für Landschildkröten (Bundle)
Aktualność ceny:

3 Produkteigenschaften

Typ
ziemia
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
27.09.2018, 15:29

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.