Przejdź do zawartości

fischertechnik Profi Solar Power

533875
Zalecenia wiekowe
od 8 lat
Materiał
tworzywo sztuczne
Aktualny zakres cenowy PLN 163,86 do PLN 508,01
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
PL
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

fischertechnik 559882
fischertechnik 559882 PROFI Solar Power - Bausatz für Kinder ab 8 Jahren, Experimentierkasten zum Thema Sonnenenergie, inkl. Solarmodul & Solarmotor
Aktualność ceny:
PL
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

fischertechnik 559880 Profi H2 Fuel Cell Car - wasserstoffbetriebenes Fahrzeug zum Zusammenbauen & Profi Solar Power - Bausatz für Kinder ab 8 Jahren, Experimentierkasten zum Thema Sonnenenergie (Bundle)
Aktualność ceny:

4 Produkteigenschaften

Zalecenia wiekowe
od 8 lat
Materiał
tworzywo sztuczne
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
25.08.2015, 12:55

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.