Przejdź do zawartości

Fehn Rattle ring octopus (054248)

Zalecenia wiekowe od 0 miesięcy
Typ grzechotka
Materiał materiał
Aktualny zakres cenowy za PLN 52,25
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Fehn 00054248
Fehn 054248 Rasselring Oktopus - Greifling mit Stoff-Tier & buntem Perlen-Ring zum Rasseln, Rascheln, Fühlen, Spielen - fördert gezieltes Greifen & Motorik - treuer Begleiter für Babys ab der Geburt
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Zalecenia wiekowe od 0 miesięcy
Typ grzechotka
Materiał materiał
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 16.09.2021, 09:48

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.