Przejdź do zawartości

Fehn chustka do przytulania syrena (054071)

Materiał welur, bawełna
Cechy szczególne zmywalne w 30°C
Aktualny zakres cenowy za PLN 66,52
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Fehn 00054071
Fehn 054071 Schmusetuch Meerjungfrau - Spielkamerad, Einschlafhilfe & Schnuffeltuch mit Baumwolle-Musselintuch & Spielfigur zum Knuddeln, Greifen & Liebhaben - für Babys und Kleinkinder ab 0+ Monaten
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Materiał welur, bawełna
Cechy szczególne zmywalne w 30°C
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 16.09.2021, 10:50

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.