Przejdź do zawartości

Oral-B Aufsteckbürsten Tiefenreinigung CleanMaximiser weiß, 6er-Pack

Pasuje do
Oral-B Szczoteczki do zębów z okrągłą szczoteczką
główka
okrągły
Aktualny zakres cenowy za PLN 88,33
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Jeszcze niedostępny
Polska:
Karta kredytowa PLN 5,99.

Oral-B Tiefenreinigung Aufsteckbürsten für elektrische Zahnbürste, 6 Stück, mit CleanMaximiser-Borsten für tiefe Reinigung zwischen den Zähnen
Aktualność ceny:
(Aktualna cena może być wyższa!)

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Pasuje do
Oral-B Szczoteczki do zębów z okrągłą szczoteczką
główka
okrągły
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
24.09.2021, 09:42

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" w das Kraj w sklepie (Inlandsversand). Koszty wysyłki zagranicznej do krajów UE znaleźć można na stronach danego sklepu.