Przejdź do zawartości

Microbe-Lift PH DECREASE ph-Senkung, 473ml (PHDEF16)

Zakres przygotowanie wody, dodatek do wody
Typ pH/​KH-Senker (Säure-Basis)
Przeznaczenie świeża woda, akwarystyka, terrarystyka
Aktualny zakres cenowy za PLN 71,08
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Polska:
Karta kredytowa PLN 5,99.

MICROBE-LIFT PHDEF16
MICROBE-LIFT pH Decrease - (Qualitäts-pH-Senker für jedes Süßwasser Aquarium, senkt den pH-Wert schnell und sicher auf Ihre gewünschten Werte, enthält zusätzlich Elektrolyte um einen osmotischen Schock bei Tieren zu verhindern, schützt die Schleimhaut und Kiemen Ihrer Fische, Wasseraufbereiter, ausreichend für 9.200 Liter) 473 ml
Aktualność ceny:
(Aktualna cena może być wyższa!)

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Zakres przygotowanie wody, dodatek do wody
Typ pH/​KH-Senker (Säure-Basis)
Przeznaczenie świeża woda, akwarystyka, terrarystyka
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 27.08.2021, 18:12

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" w das Kraj w sklepie (Inlandsversand). Koszty wysyłki zagranicznej do krajów UE znaleźć można na stronach danego sklepu.