Przejdź do zawartości

Mantona ramię przegubowe Magic Arm zestaw 28cm do GoPro

21293
Typ
inne
Zastosowanie
GoPro
Aktualny zakres cenowy za PLN 101,97
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Polska:
Karta kredytowa PLN 5,99.

Mantona 21293
Mantona 21293 Gelenkarm Magic Arm Set (28 cm,geeignetfürGoProAdaptersysteme,MagicArmfürGoProHero1233+45,fürStative,Fotostativ,VideostativLCD-MonitorDV-MonitorLED-Leuchte)schwarz
Aktualność ceny:
(Aktualna cena może być wyższa!)

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Typ
inne
Zastosowanie
GoPro
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
20.12.2021, 14:34

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" w das Kraj w sklepie (Inlandsversand). Koszty wysyłki zagranicznej do krajów UE znaleźć można na stronach danego sklepu.