Przejdź do zawartości

Magura MT4 Carbotecture hamulec tarczowy (2700476)

Kolory czarny, szary
Typ hamulca hydrauliczny
Kolba 2
Waga 230g
Aktualny zakres cenowy za PLN 339,82
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Polska:
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Magura 2700476 MT4, 2-Finger Aluminium-Leichtbau-Hebel, Links/rechts verwendbar, 2.2 mm Leitungslänge, Einzelbremse, inkl. Zubehör (VE 1 Stück) Fahrradbremse, schwarz, One Size (Schwarz)
Aktualność ceny:
(Aktualna cena może być wyższa!)

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Kolory czarny, szary
Typ hamulca hydrauliczny
Kolba 2
Waga 230g
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 23.08.2021, 14:35

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" w das Kraj w sklepie (Inlandsversand). Koszty wysyłki zagranicznej do krajów UE znaleźć można na stronach danego sklepu.