Przejdź do zawartości
Polska UE (aktywne) Cenowarka.pl » Budowa i ogród » Nawadnianie ogrodowe » Dętki » Gardena RollUp S bęben naścienny do zwijania węża biały (18602)

Gardena RollUp S bęben naścienny do zwijania węża biały (18602)

Długość 15m
Średnica 11mm
Zawartość opakowania 15m dętka (11mm), wąż doprowadzający, dysza spryskująca
Aktualny zakres cenowy za PLN 451,21
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Polska:
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Gardena 18602-20
GARDENA Wand-Schlauchbox RollUp S (weiß) 15 m: Flexible Bewässerung für kleine Gärten, schwenkbare Trommel, mit Wandhalterung, Systemteilen und Spritze, inkl. 15 m GARDENA Schlauch (18602-20) [Energieklasse A]
Aktualność ceny:
(Aktualna cena może być wyższa!)

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Długość 15m
Średnica 11mm
Zawartość opakowania 15m dętka (11mm), wąż doprowadzający, dysza spryskująca
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 09.02.2021, 13:52

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" w das Kraj w sklepie (Inlandsversand). Koszty wysyłki zagranicznej do krajów UE znaleźć można na stronach danego sklepu.