Przejdź do zawartości

DigiPower SUPERSTAR ESSENTIAL Vlogging Kit with Wireless Remote

DPS-VLG5
Typ
zestaw akcesoriów
Aktualny zakres cenowy za PLN 180,77
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Polska:
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

DigiPower DPS-VLG5
DigiPower Vlogging Set "Superstar" mit LED-Videoleuchte + Mikrofon + Handy Halterung + Winkelhalterung mit zwei Blitzschuhadaptern + Mini-Stativ, kompatibel mit Smartphones, für TikTok, Youtube
Aktualność ceny:
(Aktualna cena może być wyższa!)

3 Produkteigenschaften

Wyślij wiadomość
Typ
zestaw akcesoriów
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
16.12.2020, 09:11

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" w das Kraj w sklepie (Inlandsversand). Koszty wysyłki zagranicznej do krajów UE znaleźć można na stronach danego sklepu.