Przejdź do zawartości

Oceny sklepu Proshop.pl

Opinie (6)

Informacje

3.0 z 5 gwiazdek

Oceny cząstkowe

Sklep
3.2
Opcje wysyłki i płatności
3.2
Dostępność i czas wysyłki
2.8
Informacje o statusie zamówienia, śledzenie przesyłki
2.8
Obsługa klienta
2.8

Verlauf

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
  Gru 20
  Sty 21
  Lut 21
  Mrz 21
  Kwi 21
  maj 21
  Cze 21
  Lip 21
  Sie 21
  Wrz 21
  Paź 21
  Lis 21
 • griggori

  Szkoda czasu

  Zamawiasz, jest informacja że mają w magazynie - dostawa 5-6 dni. Kupujesz, robisz przelew. Po paru dniach termin dostawy zmienia się na miesiąc później. Bez informacji, kontaktu, przeprosin ze strony sklepu. Szkoda czasu - jeszcze jestem ciekaw czy dostanę zwrot pieniędzy.
  Napisz komentarz
 • Fuego3

  i9 10900K

  Jako jedyny sklep oferowali towar, którego praktycznie nikt nie ma. Do tego cena była o 200zł niższa niż w preorderach w Polsce, gdzie do dziś nikt procesora nie dostał a sklepy te informują o dostawie na 10-tego... sierpnia!. Ja dostałem towar po trzech dniach a ludzie którzy zapłacili u konkurencji czekają od ponad miesiąca i poczekają do ciul wie kiedy. Na prawdę jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam ekipę sklepu!
  Napisz komentarz
 • AlginPl

  Polecam

  Tak szybko działającego sklepu, to dawno nie widziałem. Towar zamówiony o 17:30 i opłacony kartą, wyszedł jeszcze tego samego dnia z magazynu i jedzie DPD do mnie. Zresztą, jako jeden z niewielu sklepów, mieli obudowę w tej wersji kolorystycznej, którą chciałem (Phanteks P600s White) i w dobrej cenie.


  Napisz komentarz
 • Richie Kolerdonaf

  nie polecam, odradzam

  Witam,

  Sprzedaja towar którego nie ma na stanie, masakryczna strata czasu, !!
  Napisz komentarz
 • Milan Navis2

  Niedbałość ze strony sklepu.

  Ceny ok, wysyłka dosyć szybka, ale:
  - zapakowanie dużego monitora wyłącznie w karton producenta do przesyłki do innego kraju jest karygodne i niedopuszczalne
  - nalepka z adresem i numerem telefonu była niepoprawnie ucięta/źle zadrukowana przez co kurier mógł mieć utrudnioną możliwość kontaktu a paczkę próbowana dostarczyć pod kompletnie inny adres (przez ucięcie wysłano pod nr 3 zamiast 377, absurdalny brak kontroli ze strony sklepu skoro przydarzyło się to nie tylko mi.

  Te dwie rzeczy całkowicie przekreślają możliwość zakupu czegokolwiek tutaj. A szkoda, bo ceny często atrakcyjne.
  • Piotr Biesiada

   Re: Niedbałość ze strony sklepu.

   Niestety pozostaje amazon.de który pomimo wyższej ceny towaru + nawet ewentualnie z przesyłką wychodzi w podobnej cenie całość jak proshop ale z amazonu wysyłka jest od razu i bardzo szybko dochodzi, żadnych problemów z oznakowaniem, albo w amazonie sprzętu nie ma i prościej np. zamówić z UK towar - i tak będzie o wiele szybciej i niewiele drożej.
   Odpowiedz
  Napisz komentarz
 • Piotr Biesiada
  Zamekn

  Inne opinie tego użytkownika

  Świat-Laptopów.pl na
  reichelt.de na
  Future-X.de na
  Amazon Polska na

  Never again

  No hardware on shop's warehouse. They order everything externally when the order is placed.
  Address on sticker cut so the parcel could be delivered to other person.
  Apr 2 ordered hardware, Apr 11 should be delivered to shop, changed to Apr 16, changed to Apr 29,
  sent to me Apr 26, arrived May 2 (1 full month from order placed and payment), hardware appeared faulty,
  May 2 contact with support about RMA, incorrect address stickers due to system change, sent the hardware on May 6.
  May 15 they've returned the money.
  • Milan Navis2

   Re: Never again

   My adress sticker also was cut so they tried to deliver it into another apartment (number 3 instead of 377), half of the phone number was also cut... Fortunately noone was there so courier left in the porters office so i could pick it personally.
   On the other hand prices are quite good and they send it really quickly.

   // Nalepka z adresem była ucięta przez co próbowano dostarczyć paczkę do innego lokalu, ucięty był również numer telefonu. Paczkę co prawda udało się odebrać z portierni, wysyłka nastąpiła szybko i cena była względnie dobra, jednak takie zdarzenie całkowicie dyskwalifikuje sklep na przyszłość.
   Odpowiedz
  Napisz komentarz

Oceny sklepów i komentarze dodawane są przez użytkowników naszego serwisu i odzwierciedlają ich własne opinie. Wiarygodność opinii i komentarzy nie może być sprawdzona lub zagwarantowana. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania nieprzyzwoitych lub nieobiektywnych ocen i komentarzy oraz nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.

Wszystkie oceny mogą być wycofane przez autora, nie muszą być potwierdzone na automatyczne żądanie lub moderowane przez nas. Takie oceny mogą więc stracić ważność lub zmienić końcowy wynik.

Tylko oceny z ostatnich 365 dni brane są pod uwagę, starsze oceny nie są wykorzystywane do obliczeń wyniku końcowego. Wyjątek: Jeśli w przeciągu roku dodano mniej niż trzy opinie, podstawę do obliczenia stanowią wszystkie oceny.