Przejdź do zawartości

Enhancia Neova

Typ
Kontrolery MIDI
Złącza
USB (Typ C)
Waga
10g (pierścień), 200g (Hub)
Aktualny zakres cenowy za PLN 1350,31
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 1350,31
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Enhancia Neova
Enhancia Neova MIDI-Ring-Controller mit Hub. Moderner MIDI-Gesten-Controller mit Standalone-CPU und neun Sensoren mit extrem niedriger Latenz. Vertrieben durch Roland.
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Typ
Kontrolery MIDI
Złącza
USB (Typ C)
Waga
10g (pierścień), 200g (Hub)
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
04.06.2021, 09:32

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.