Przejdź do zawartości

Emsa Travel Mug kubek izolujący 360ml brązowy

513360
Typ
kubek izolujący
Kolory
brązowy
Zawartość
360ml
Materiał
stal szlachetna
Zamknięcie
zamek przyciskany
Cechy szczególne
nadaje się do zmywarki
Aktualny zakres cenowy za PLN 87,40
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Emsa 513360
Emsa 513360 Travel Mug Classic | Thermo-/Isolierbecher | Fassungsvermögen: 360 ml | hält 4h heiß/ 8h kalt | 100% dicht | auslaufsicher | Quick-Press-Verschluss | 360°-Trinköffnung | braun
Aktualność ceny:

8 Produkteigenschaften

Wyślij wiadomość
Typ
kubek izolujący
Kolory
brązowy
Zawartość
360ml
Materiał
stal szlachetna
Zamknięcie
zamek przyciskany
Cechy szczególne
nadaje się do zmywarki
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
28.07.2015, 17:20

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.