Przejdź do zawartości

Einhell Power X-Change zestaw startowy 18V, 5.2Ah, litowo-jonowy (4512114)

Ładowarka tak
Akumulator 1 akumulator 18V, 5.2Ah, litowo-jonowy
Możliwość przechowywania nie
Aktualny zakres cenowy za PLN 436,52
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Einhell 4512114
Original Einhell 18V 5,2 Ah PXC Starter Kit (Akku & Fastcharger, 18 V, max. 1260 W, universell für alle Power X-Change-Geräte, prozessgesteuertes Batteriemanagementsystem ABS, 3-stufige LED-Anzeige)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Ładowarka tak
Akumulator 1 akumulator 18V, 5.2Ah, litowo-jonowy
Możliwość przechowywania nie
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 09.09.2021, 14:14

Dokument - 1

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.